Meklēt:

Meklēt pēc auto modeļa:


Raksti

Lietie diski – tie ir automašīnu, motociklu vai kravas auto diski, kas ir veidoti no alumīnija un magnija savienojuma. Salīdzinājumā ar metāla diskiem tie ir vieglāki, izturīgāki, tiem ir labāka izturība pret karstumu un daudz labāks izskats. Šāda tipa lietos diskus (alumīnija un magnija sakausējuma), kādus tos mēs pazīstam mūsdienās sāka ražot..

Lasīt vairāk...

Lietajiem diskiem un to apzīmēšanai tiek lietoti vairāki raksturlielumi un katrs no tiem apzīmē kaut ko noteiktu konkrētā lietā diska uzbūvē. Piemēram - centra diametrs - pārsvarā visi pēcpārdošanas lietie diski (diski, kas nav konkrētas automašīnas oriģinālie lietie diski) tiek ražoti ar universālu centra diametru, lai tas derētu visām..

Lasīt vairāk...

Magnija lietie diski bija pirmie lietie diski, kas tika vispār ražoti. Bieži tie tika saukti vienkārši par MAG diskiem. Mūsdienās vairs tīra magnija diskus praktiski neražo, tas tiek kausēts kopā ar alumīniju. Tīra magnija diski ir atrodami pārsvarā tikai uz klasiskām automašīnām, kas ražotas pirms 1960.gada. Magnija diski bija ļoti problemātiski, tolaik arī..

Lasīt vairāk...

Pirmkārt jau, lietajiem diskiem ir daudz labāks izskats kā tērauda diskiem vai kalpakiem. Tāpat jāatceras, ka tieši riepas un diski ir tie, kas nodrošina automašīnas saskarsmi ar ceļa segumu un jo kvalitatīvākas riepas un diski, jo kvalitatīvāks būs iespējamais automašīnas sniegums uz ceļa, stūrēšanas un vadāmības kvalitāte.

Lasīt vairāk...

Lietie diski automašīnai piedod ļoti labu izskatu, bet to tīrīšana dažreiz var būt laikietilpīga. Uz lietajiem diskiem nosēžas putekļi un paliekas no bremžu klučiem, un no riepām, ziemas laikā sāls un citi ķīmiskie maisījumi, ko kaisa uz ielām. Tas viss var krietni pabojāt Jūsu lieto disku izskatu. Automašīnu ražotāji un tirgotāji bieži vien Jums ieteiks..

Lasīt vairāk...

Lieto disku testi

Lieto disku testi

Katrs jauns lieto disku modelis pirms nonāk ražošanā tiek pārbaudīts vairākos nozīmīgos testos, kuros testē to izturību pat visskarbākajos ceļa apstākļos.

Lasīt vairāk

Lietie diski ziemā

Būtībā netiek ražoti lietie diski speciāli ziemas vai vasaras laika apstākļiem. Visi lietie diski ir universāli un paredzēti lietošanai gan ziemā, gan vasarā.

Lasīt vairāk

Lieto disku mūža ilgums

Tādi riepu un disku testētāji, kā ADAC, norāda, ka normāls mūžs lietajiem diskiem ir 300 000 km, kas tiek simulēti pastiprinātas slodzes testā diskam veicot 10 000km.

Lasīt vairāk

Lietie diski un nanotehnoloģijas

Mūsdienās jaunākās paaudzes dārgākajos lietajos diskos tiek jau pielietotas nanotehnoloģijas. Lietie diski tiek pārklāti ar pārklājumu, kas atgrūž putekļus un netīrumus.

Lasīt vairāk

Lietie diski un to raksturlielumi

Lietie diski ir vieglāki par tērauda diskiem, tas nodrošina automašīnai labāku vadāmību, krietni atvieglo darbu automašīnas ritošajai daļai un samazina automašīnas degvielas patēriņu.

Lasīt vairāk

Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos
Atvainojamies, šobrīd i-veikals NESTRĀDĀ * I-veikals tiek PĀRDOTS, interesentiem zvanīt +371 23 66 99 99 *