Meklēt:

Meklēt pēc auto modeļa:


Raksti

Metāla diski ir mīkstāki un neizturīgāki par lietajiem diskiem. Metāla diski sastāv no divām daļām, vidējās – centrālās daļas, kas ir piemetināta klāt pie ārējās diska daļas. Agrāk daudzus metāla disku modeļus pat skrūvēja kopā, nevis metināja, bet mūsdienās tas vairs netiek darīts. Metāla diskiem ir tendence deformēties, iebraucot lielākā bedrē.

Lasīt vairāk...

Vieglāki diski daudz labāk reaģē uz ceļa nelīdzenumiem, nekā smagi metāla diski, it īpaši tas ir jūtams lielākā ātrumā. Kad smagāks metāla disks iebrauc bedrē, automašīnas ritošajai daļai ir vajadzīgs ilgāks laiks, lai to atgrieztu sākuma stāvoklī, līdz ar to bedre ir stipri vairāk jūtama, un tajā pašā laikā ir traucēta riepas saķere ar ceļa segumu.

Lasīt vairāk...

Metāla diski sastāv no divām daļām, no ārējās un iekšējās, kas ir sametinātas savā starpā kopā. Vecākām, retro automašīnām vēl ir atrodami metāla diski, kas tika nevis metināti, bet gan skrūvēti kopā. Metāla diskus parasti krāso, melnā vai sudraba krāsā. Lai aizsargātu tos no korozijas un skrāpējumiem. It īpaši jūtīgas pret koroziju ir..

Lasīt vairāk...

Mašīnas kopējais riteņu svars nosaka to cik viegli automašīna ir vadāma, kā klausa vadītāja komandām, un cik ātri nolietojas automašīnas ritošā daļa. Pat ļoti mazas svara izmaiņas kopējā riteņu svarā var atstāt lielas izmaiņas uz automašīnas ritošo daļu un tās vadāmību. Tā kā metāla diski ir smagāki par alumīnija diskiem, tad..

Lasīt vairāk...

Ja vēlaties iegādāties atsevišķus diskus braukšanai ziemā, tad Jums bieži var būt grūtības izvēlēties starp alumīnija diskiem un metāla diskiem. Ko labāk izvēlēties, ja cenas nemaz tik dramatiski neatšķiras? Metāla diski tomēr, kaut nedaudz, bet ir lētāki. Toties alumīnija diski ir krietni vieglāki, kas automašīnas ritošajai daļai atvieglo darbu.

Lasīt vairāk...

Metāla disku testi

Metāla disku pārkrāsošana

Metāla disku pārkrāsošana ir relatīvi vienkāršs process, kas prasa tikai nedaudz naudas un kaudzīti Jūsu pacietības. Ar mazām pūlēm Jūs varat krietni uzlabot metāla disku izskatu.

Lasīt vairāk

Metāla disku remonts

Metāla diski ir diezgan mīksti un tie viegli deformējas, kas nozīmē viena palielāka bedre un tiem jau būs redzama bukte. Tomēr metāla diskus ir diezgan viegli remontēt.

Lasīt vairāk

Metāla disku uzlikas

Pirmos metāla disku „kalpakus” jeb uzlikas, izgatavoja ar domu, lai tiku novērsta netīrumu iekļuve disku skrūvju vietās, tie nepavisam netika uzstādīti izskata uzlabošanai.

Lasīt vairāk

Metāla disku veidi

Lielākoties visi metāla diski ir daudzmaz vienādi, tikai ar minimālām stila un izskata atšķirībām. Tāpat tie pārsvarā paredzēti lietošanā kopā ar plastmasas „kalpakiem”.

Lasīt vairāk

Metāla disku pasargāšana ziemā

Metāla disku lielākais ienaidnieks ir rūsa. Un ar rūsu var cīnīties, ja pirms ziemas sezonas pārkrāsosiet savus metāla diskus, vai nu ja iegādājieties jaunus..

Lasīt vairāk

Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos
Atvainojamies, šobrīd i-veikals NESTRĀDĀ * I-veikals tiek PĀRDOTS, interesentiem zvanīt +371 23 66 99 99 *