Meklēt riepas pēc izmēra:


Raksti

Motociklu riepas ir vienīgās, kas veido motocikla kontaktu ar ceļu. Tām ir ļoti liela nozīme pie motocikla vadāmības un gaitas īpašībām. Motocikla riepām ir ieapaļa forma, lai motocikls spētu sasvērties ceļa līkuma gadījumā, līdz ar to motocikla riepu saskares laukums ar ceļa segumu, salīdzinājumā ar citām riepām, ir ļoti niecīgs.

Lasīt vairāk...

Pieejamas ir visdažādākās motociklu riepas - sporta riepas, mopēdu / skūteru riepas, garāku pārbraucienu riepas, bezceļa riepas, enduro riepas, motokrosa riepas un sacīkšu riepas, kā arī dažādi citi atvasinājumi. Riepas tiek ražotas visdažādākajiem motociklu tipiem, tā kā jebkurš braucējs var atrast savam motociklam piemērotākās riepas.

Lasīt vairāk...

Ir vairākas motociklu riepu īpašības, kas nodrošina motocikla snieguma, vadāmības kvalitāti un stabilitāti, piešķir tam viena vai cita veida izmantojamību vai piemērotību. Pirmā īpašība - rites pretestība, tā ir pretestība, kas rodas, kad motocikla riepa ripo pa taisnu, plakanu virsmu. Rites pretestības koeficients motociklu riepām ir vidēji 0.02.

Lasīt vairāk...

Vis efektīvākais veids, kā motociklam ekonomēt degvielu ir uzturēt motociklu riepās atbilstošu spiedienu. Pareizs spiediens motociklu riepās, ne tikai nodrošinās riepu ilgāku kalpošanu, lenāku protektora nodišanu, bet arī palīdzēs ieekonomēt lieki iztērēto degvielu, kas patērējas braucot ar motociklu riepām, kurās ir nepareizs spiediens.

Lasīt vairāk...

Ja esat motociklists, tad viena no nepatīkamākajām lietām ar kuru varat sastapties brauciena laikā ir motocikla riepa, kas pēkšņi zaudējusi spiedienu. Pirmais, protams, ir vispār spēt droši nobraukt malā un apstāties, ko izdarīt, ja vien ir neliela braukšanas pieredze un ātrums nav bijis pārāk liels, izdarīt nevajadzētu būt problēmai.

Lasīt vairāk...

Motociklu riepu testi

Motociklu riepu indeksi

Tāpat kā braucamajiem ar četriem riteņiem arī motociklu riepām izmēru nosaka riepas kods, kas izsaka riepas platumu, profilu, diametru, slodzes indeksu un ātruma indeksu.

Lasīt vairāk

Motociklu riepu drošība

Pārbaudiet spiedienu motocikla riepās vismaz reizi nedēļā. Un atcerieties pārbaudīt spiedienu aukstās riepās, tad kad motocikls kādu laiku ir stāvējis (pirms brauciena).

Lasīt vairāk

Motocikla riepu maiņa un kopšana

Katra motocikla riepa sastāv no vairāk kā 30 komponentiem. Katrai motocikla riepas daļai ir jātiek galā ar sava veida uzdevumiem, katrā riepas daļā ir cits gumijas sastāvs.

Lasīt vairāk

Motociklu riepas un to pārbaude

Motociklu riepas ir vienīgais kas atdala, Tevi - motociklistu, kas sēž uz motocikla no ceļa, pa kuru tu brauc. Un motociklu riepu pārbaude varētu būt labs ieradums.

Lasīt vairāk

Pārdurtas motocikla riepas labošana

Pirmais, kā tikt ar to galā, it īpaši, ja esat ārpus apdzīvotas vietas, ir salabot pašam. Motocikla riepu labošanas komplektus ir relatīvi viegli lietot, un tiem vienmēr atrodas vieta.

Lasīt vairāk

Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos
Atvainojamies, šobrīd i-veikals NESTRĀDĀ * I-veikals tiek PĀRDOTS, interesentiem zvanīt +371 23 66 99 99 *