Šajā rakstā Jūs atradīsiet labākās ziemas riepas, kādas rekomendē gan to ražotāji, gan neatkarīgi riepu eksperti lietošanai dažādos apstākļos. Rekomendētos modeļus un to rekomendēto pielietojumu skatieties gan zemāk redzamajā tabulā, gan riepu aprakstos. Daži no ražotājiem ir atzīmējuši tikai vienu vai divus modeļus, kuri ir labākie katrā kategorijā. Tie ir Premium klases riepu modeļi, kuros ir pielietotas inovatīvas tehnoloģijas un kuri nodrošina vislabāko sniegumu no šī ražotāja piedāvātajām riepām.

 Sīkāks katra riepu modeļa apraksts


Pilsētas riepas uzrādīs labu sniegumu apdzīvotās vietās, uz ielām, kur sniegs tiek regulāri tīrīts, temperatūras ir relatīvi augstākas un ielas segums lielākoties ir klāts ar ūdeni vai slapju sniegu, kā arī pārvietojaties relatīvi netālu.

 

Ziemas riepas Bridgestone Blizzak LM30


Ziemas riepas Bridgestone Blizzak LM-30 ir premium klases ziemas riepas. Tās uzrāda lielisku sniegumu uz jebkādas ceļa virsmas. Vienlīdz labi sevi parādīs uz slapja ceļa, sniegota un apledojuša un tāpat arī sausa. Šīs riepas protektors tika radīts izmantojot datora veidotu simulāciju, kas nodrošina labu auto vadāmību, pat skarbos ziemas apstākļos. Riepās tiek izmantots augstas kvalitātes gumijas sastāvs, kas nodrošina mazu protektora nodilumu un degvielas ekonomiju, jo riepas ripošanas pretestība ir ļoti maza. Ziemas riepas Bridgestone Blizzak LM-30 garantē automašīnas stūres paklausību neatkarīgi no laika apstākļiem. Tās nodrošina drošību arī pie ātras braukšanas.

 

Ziemas riepas Bridgestone Blizzak LM-35


 

Ziemas riepas Bridgestone Blizzak LM-35 ir premium klases ziemas riepas ar asimetrisku riepu protektoru. Bridgestone ir viens no vadošajiem riepu ražotājiem pasaulē. Bridgestone riepas - Blizzak LM-35 var tik lietotas ziemā uz jebkāda kvalitātes ceļa seguma. Tās nodrošina labu auto vadāmību arī pie ļoti liela automašīnas ātruma. Riepu protektors ir veidots tā lai samazinātu trokšņu līmeni un to radītās vibrācijas. Šīs riepas nodrošina ļoti augstu braukšanas komfortu.

 

Ziemas riepas Continental ContiWinterContact TS830P


Ziemas riepas ContiWinterContact TS 830 P ir viens no jaunākajiem riepu ražotāja Continental ziemas riepu modeļiem. Šīs riepas ir veidotas tā, lai vislabāk saprastos ar auto stabilizācijas sistēmu - ESP. Riepām ir asimetriska dizaina protektors, kas sevi lieliski pierāda uz apledojuša, sniegota un slapja ceļa. Šīs ziemas riepas nodrošina ļoti labu saķeri un auto stūres paklausību.

 

Ziemas riepas Fulda Kristall Montero 3 (no Goodyear)


 

Ziemas riepas Fulda Kristall Montero 3 ir teicama izvēle braucējiem, kas pārsvarā pārvietojas pa apdzīvotām vietām. Tās nodrošina labu saķeri gan uz slapja ceļa seguma, gan apledojuša. Tās uzrāda labu sniegumu pie ūdens izvadīšanas no riepas protektora, tāpat tām ir inovatīvā „sniega ķērāja” funkcija, protektors saskaroties ar sniegotu ceļa segumu, burtiskie „iekožas” tajā! Riepām ir silīcija dioksīda piejaukumi gumijas sastāvā, kas nodrošina elastību arī pie ļoti zemām temperatūrām.

 

Ziemas riepas Michelin Alpin A4


Ceturtās paaudzes Michelin ziemas riepas - Michelin Alpin A4 nodrošina izcilu sniegumu – tām ir ļoti laba saķere uz jebkāda ceļa seguma, to ražošanā izmantotas inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina ilgu riepas kalpošanu, un tās ekonomē degvielu, jo tām ir samazināta riepu ripošanas pretestība. Šīs riepas ir tik izturīgas, ka var tikt lietotas daudz ilgāk kā visi konkurentu līdzvērtīgie produkti. Riepas ir apzīmētas ar GREEN X atzīmi, kas nozīmē to, ka šīs riepas saudzē dabu un samazina auto degvielas patēriņu. Riepas sastāvā ir silīcija dioksīds un saulespuķu eļļa, kas nodrošina riepai ļoti labu elastību zemās temperatūrās.

 

Ziemas riepas Pirelli Sotto Zero 2


 

Ziemas riepas Pirelli Sotto Zero Series II ir galvenokārt paredzētas lielas jaudas automašīnām. Īpaši tās tiek rekomendētas braucējiem, kas brauc ātri un dinamiski. Riepai ir speciāls gumijas sastāvs, kas nodrošina tikpat labu saķeri kā ļoti zemās temperatūrās, tā arī temperatūrās, kas ir augstākas par nulle grādiem. Riepu protektora iegriezumi (lameles) ir platāki kā citām riepām, kas nodrošina lielisku ūdens izvadi no riepas. Riepas protektors ļauj braukt dinamiski kā dziļā sniegā, tā uz slapja un sausa ceļa. Riepas ir neticami stabilas līkumos pie lieliem ātrumiem.

 

Ziemas riepas Pirelli Snow Control II


 

Ziemas riepas Pirelli Snow Control Series II ir vis universālākās riepas ko piedāvā riepu ražotājs Pirelli. Riepas ir ar norādītu kustības virzienu, kas tām nodrošina lielisku saķeri uz sniegota ceļa. Platās protektora rievas nodrošina lielisku saķeri uz slapja ceļa. Riepas platais protektors nodrošina tai labu saķeri un stabilitāti līkumos. Šīm Pirelli riepām ir zems trokšņu līmenis un ļoti nodilumizturīgs protektors.

 

Ziemas riepas Debica Frigo 2


 

Ziemas riepas Debica Frigo 2 ir riepas, kas nodrošinās labu saķeri praktiski jebkuros ne ekstrēmos laika apstākļos. Masīvi riepas pleci (protektora sānu malas) nodrošina riepas stabilitāti un labu auto vadāmību arī sliktos laika apstākļos. Riepas protektors ir veidots tā, lai līdz minimumam būtu samazināts to akvaplanēšanas risks. Riepas paredzētas lietot pilsētās vai uz lieliem, no sniega attīrītiem ceļiem.

 

Ziemas riepas Sava Eskimo HP (no Goodyear)


Ziemas riepas Sava Eskimo HP inovatīvās tehnoloģijas, kuras pielietotas riepā, ļauj tām parādīt labu sniegumu gan uz sniegotiem, gan apledojušiem ceļiem. Riepām ir protektors ar norādītu kustības virzienu, kas nodrošina lielisku auto vadāmību. Riepas tāpat nodrošina stabilitāti pie liela ātruma uz labi koptiem ziemas ceļiem. Riepas daudzās protektora rievas un gumija sastāvs nodrošina labu bremzēšanu uz slapja ceļa seguma.

 

Ziemas riepas Uniroyal MS Plus 66


Ziemas riepas Uniroyal MS Plus 66 ir vidējās klases ziemas riepas. Tās spēj nodrošināt labu vadāmību uz visa veida ceļa segumiem - apledojuša, slapja vai apsniguša. Riepas protektora uzbūve samazina akvaplanēšanas risku, riepas gumijas sastāvs ir elastīgs un pietiekami izturīgs gan zemās, gan maigākās temperatūrās. Riepas paredzētas vidējās klases automašīnām. Šīs ziemas riepas paredzētas lietošanai kā pilsētās, tā uz retāk tīrītiem, apsnigušiem ceļiem.

 

Ziemas riepas Fulda Kristall Control HP (no Goodyear)


Ziemas riepas Fulda Kristall Control HP – šīs riepas ar tajās pielietotajām inovatīvajām tehnoloģijām nodrošina ļoti labu sniegumu pat skarbos ziemas apstākļos. Tām ir trīs inovatīvi risinājumi – protektors „Sniega ķērājs”, kas nodrošina riepas burtisku iekošanos sniegā, „Augsta snieguma tehnoloģija” nodrošina ļoti labu auto vadāmību, „Zemas temperatūras gumijas sastāvs” nodrošina riepas elastību pat pie ļoti zemām temperatūrām. Šīs ir riepas, kas jubkuros apstākļos nezaudē savas funkcijas un neliek autovadītājam tajās vilties.

 

Ziemas riepas Nokian WR G2


 

Ziemas riepas Nokian WR G2 ir premium klases ziemas riepas, kuras piedāvā Somijas riepu ražotājs – Nokian. Šīs riepas tikušas testētas un sevi lieliski pierādījušas pat aiz polārā loka, tās paredzētas neparedzamajai ziemai, kāda mēdz būt mūsu platuma grādos. Tās iztur straujas temperatūras svārstības, daudz nokrišņus un citus skarbus ziemas apstākļus. Tās nodrošina tikpat lielisku braukšanu pa netīrītiem meža ceļiem, tāpat kā pa notīrītu šoseju. Šo riepu ražošanas procesā tikušas pielietotas bez smaržas, mazāk kaitīgas eļļas, kas padara šīs riepas arī dabai draudzīgas.

 

Ziemas riepas Pirelli Carving Edge


 

Ziemas riepas Pirelli Carving Edge ir spējīgas stāties pretī visskarbākajiem laika apstākļiem. Tām ir protektora raksts ar norādītu kustības virzienu, kas nodrošina izcilu saķeri uz sniegota ceļa seguma. Protektora raksts nodrošina lielisku riepas uzvedību uz slapja ceļa ceguma un novērš akvaplanēšanu. Liels daudzums protektora rievu nodrošina riepas ieķeršanos sniegā un labu saķeri, saķere ar sniegotu ceļa segumu ir tik laba, ka riepas burtiski pielīp ceļa segumam.

 

4x4 Ziemas riepas Pirelli Scorpion Ice & Snow


4x4 ziemas riepas Pirelli Scorpion Ice & Snow ir paredzētas apvidus automašīnām. Tām ir pastiprinātas sānu sieniņas un protektors. Tām ir tieši 4x4 automašīnām paredzēts protektors ar speciāli dizainētu protektora rievu izvietojumu. Tās ideāli piemērotas kā braukšanai pa bezceļiem, stipri aizputinātiem ceļiem, tā arī pa notīrītu šoseju.

 

Ziemas riepas Goodyear Ultra Grip 7+


 

Ziemas riepas Goodyear Ultra Grip 7+ ir Premium klases ziemas riepas, kas nodrošina arī braukšanas komfortu un drošību pie liela braukšanas ātruma. Šīm ziemas riepām ir protektors ar norādītu kustības virzienu, 3D-BIS inovatīvs protektors, kas nodrošina izcilu riepas saķeri ar ceļu jebkuros apstākļos. Riepai ir samazināta ripošanas pretestība, kas nodrošina degvielas ekonomiju. Riepas īpašais gumijas sastāvs nodrošina tai nemainīgu elastību pie jebkuras temperatūras, riepas gumijas sastāvs tāpat ir ļoti izturīgs, nodrošinot ilgāku tās kalpošanu un līdz ar to arī samazinātus automašīnas apkopes izdevumus.


Vairāk par dažādu riepu modeļu īpašībām, atšķirībām starp modeļiem, ekspertu ieteikumus utt. varat apskatīties pievienotajos video mūsu YouTube kanālā - www.
youtube.com/user/TOPRIEPAS


« Atpakaļ

- Rekomendējam

 W.DRIVE V905 195/65 R15

YOKOHAMA W.DRIVE V905

195 / 65 R15 91T

EUR 53.60

Pievienot grozam
 W.DRIVE V905 205/55 R16

YOKOHAMA W.DRIVE V905

205 / 55 R16 91T

EUR 83.40

Pievienot grozam
 Ultra Grip UG 9 MS 205/55 R16

GOODYEAR Ultra Grip UG 9 MS

205 / 55 R16 91H

EUR 98.50

Pievienot grozam
 I*CEPT RS2 W452  RANT 205/55 R16

HANKOOK I*CEPT RS2 W452 RANT

205 / 55 R16 91H

EUR 78.60

Pievienot grozam

Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredītiPirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos